Για εργοδότες
Κωδ:ΕΠ/2022
Εργαζόμενος Παραγωγής
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΘήβαΤοποθεσία
Θήβα
πριν 2 χρόνια
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

 Η Loulis Food Ingredients, Βιομηχανία παραγωγής αλεύρων και πρώτων υλών αρτοποιίας - ζαχαροπλαστικής, επιθυμεί να προσλάβει Εργαζόμενο Παραγωγής για το εργοστάσιο παραγωγής πρώτων υλών αρτοποιίας - ζαχαροπλαστικής στην Θήβα, Βοιωτίας.

Ο/Η ιδανικός/η υποψήφιος/α θα έχει την ευκαιρία να ενταχθεί στην ομάδα Παραγωγής, σε ένα ταχύτατα εξελισσόμενο και ανταγωνιστικό περιβάλλον.

Αρμοδιότητες

  • Συμμετοχή στην διαδικασία συσκευασίας προϊόντων
  • Συμμετοχή στην παραγωγική διαδικασία των προϊόντων
  • Συμμετοχή στις εργασίες καθαρισμού των μηχανημάτων

Επιθυμητά προσόντα:

  • Σχετική προϋπηρεσία 1 με 3 χρόνια
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Εκπληρωμένες τις στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παρέχεται

  • Δυνατότητα μετακίνησης από και προς Αθήνα
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Πακέτο ιδιωτικής ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης
  • Συνεχής εκπαίδευση και δυνατότητες ανάπτυξης

Παρακαλούμε αποστείλετε το Βιογραφικό σας Σημείωμα αναφέροντας τον αντίστοιχο κωδικό θέσης  ή στο fax: 210 40 90 150.

Στην Loulis Food Ingredients θα ενταχθείτε ως μέλος της εταιρείας μας, η οποία σέβεται τη διαφορετικότητα, προσφέροντας ίσες ευκαιρίες σε όλους, ανεξαρτήτως θρησκείας ηλικίας, εθνικότητας,  φύλου ή κουλτούρας.

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια προς όλα τα βιογραφικά. Η εταιρεία θα επικοινωνήσει μόνο με τους υποψηφίους που τα βιογραφικά πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα και κριτήρια

Θήβα