Για εργοδότες
Χειριστής Μηχανών Γραμμών Παραγωγής (Μαρκόπουλο)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
ΠαραγωγήΚατηγορία θέσης
Παραγωγή

Η ομάδα Hiring Solutions του kariera.gr αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, παραγωγικής εταιρείας στην περιοχή του Μαρκόπουλου, Χειριστή Μηχανών Γραμμής Παραγωγής.

Αρμοδιότητες:

  • Εποπτεία ορθής λειτουργίας μηχανών παραγωγής
  • Τροφοδοσία μηχανών με πρώτη ύλη
  • Συλλογή, συσκευασία και αποθήκευση του τελικού προϊόντος
  • Περιοδικός ποιοτικός και οπτικός έλεγχος του τελικού προϊόντος βάσει του συστήματος διασφάλισης ποιότητας
  • Εφαρμογή και συμμόρφωση βάσει των οδηγιών παραγωγής
  • Τήρηση των διαδικασιών που διέπουν τους κανόνες καλής παρασκευής, υγιεινής και ασφαλείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτοι Λυκείου, ΤΕΙ, Τεχνικών σχολών (θα εκτιμηθεί αν είναι τεχνικές)
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή
  • Βασικό επίπεδο Αγγλικών και γνώση χρήσης Η/Υ
  • Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενο πρωινό ωράριο
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας

Ο πελάτης προσφέρει

  • Εργασία δίχως απογευματινές και βραδινές βάρδιες
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
Μαρκόπουλο Μεσογαίας