Για εργοδότες
Πωλητής-τρια/ Interior Designer
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

Καθήκοντα / Βασικές Αρμοδιότητες
- Επικοινωνία με τους πελάτες, παρουσίαση Σχεδιαστικών- Διακοσμητικών προτάσεων
-Σχεδιασμός προϊόντων/επίπλων (2D ή/και 3D) βάσει των αναγκών του κάθε project
-Πώληση & παρακολούθηση των παραγγελιών έως την οριστική υλοποίηση τους
- Διοικητική υποστήριξη

Απαραίτητα Προσόντα
-Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε πώληση επίπλων ή/και ειδών πολυτελείας
-Σχετική προϋπηρεσία ή εμπειρία στο CAD Design ή/και στο σχεδιασμό επίπλων θα συνεκτιμηθεί
-Απαραίτητη η γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων 2D και 3D: AutoCAD (ή άλλο σχεδιαστικό πρόγραμμα)
-Πολύ καλή γνώση H/Y, Ms Word, Excel, Outlook
-Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας (απαραίτητο Lower ή Proficiency)
-Πτυχίο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης

Δεξιότητες / Επιθυμητό προσόν θεωρείται
-Υψηλή αισθητική και άποψη στην εσωτερική διακόσμηση
-Επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
-Δεξιότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
-Θετική διάθεση, εργατικότητα, συνέπεια και ομαδικότητα

Παροχές
- Ανταγωνιστικός Μισθός + bonus επί των πωλήσεων
- Δημιουργικό και Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
Παρακαλούμε οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν και σχετικό Portfolio.

Νέο Ψυχικό