Για εργοδότες
Στελέχη Τμήματος Ασφαλείας Τραπεζικών Συναλλαγών
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
2001-30000
Υπηρεσίες Λογισμικού και Πληροφορικής

Ο κάτοχος της θέσης θα έχει τις παρακάτω αρμοδιότητες:

  • Παρακολούθηση, εντοπισμό και αποτροπή ύποπτων περιστατικών τραπεζικών συναλλαγών.
  • Καθημερινή τηλεφωνική επικοινωνία με το δίκτυο των τραπεζικών καταστημάτων αλλά και με τους υφιστάμενους πελάτες της Τράπεζας αναφορικά με Anti-Fraud ζητήματα.
  • Παροχή υποστηρικτικών εργασιών για τη διαχείριση των ανεφοδιασμών των ΑΤΜs.

    Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Ανώτερου ή Ανώτατου εκπαιδευτικού ιδρύματος με επιθυμητή κατεύθυνση στα Οικονομικά/Χρηματοοικονομικά/Διοίκηση Επιχειρήσεων
  • Καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Καλή χρήση Η/Υ (ικανότητα χειρισμού εφαρμογών MS Office)
  • Δυνατότητα απασχόλησης σε κυλιόμενες βάρδιες 24x7
  • Εργασιακή εμπειρία σε συναφές αντικείμενο επιθυμητή (όχι απαραίτητη)
  • Πελατοκεντρική αντίληψη και προσέγγιση
  • Πολύ καλές επικοινωνιακές ικανότητες (άνεση και ευγένεια στην επικοινωνία)
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας

    Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητες εξέλιξης σε χρηματοοικονομικό οργανισμό
Αθήνα
πριν ένα χρόνο
Entry / Αρχάριος