Για εργοδότες
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η οικογένεια της Würth Hellas σε περιμένει!

The leading brand of technical products wishes to employee a retail enthusiast. He will have to undertake the whole sales, and operations of our new branch, take initiative and at the same time remain aligned with the company’s strategy and goals.

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ WURTH

Ο νέος υπεύθυνος καταστήματος καλείται να αναλάβει την πλήρη διαχείριση του νέου μας καταστήματος στην Καβάλα επιτυγχάνοντας τους στόχους πωλήσεων αλλά και την εύρυθμη λειτουργία του καταστήματος.

Απαραίτητα Προσόντα

  • 1-3 έτη προηγούμενη εμπειρία πωλήσεων σε κατάστημα (ιδανικά χονδρικής πώλησης)
  • Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Άνεση στη χρήση Η/Υ και MS-Office (Excel, Word, Outlook)
  • Καλή γνώση αγγλικών (τουλάχιστον πτυχίο Lower)

Προφίλ Υποψηφίου

  • Επικοινωνιακή ικανότητα και πελατοκεντρικότητα
  • Οργάνωση και υπευθυνότητα
  • Ισχυρή ικανότητα multitasking
  • Ενδιαφέρον για DIY προϊόντα

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Πλήρης ευθύνη του καταστήματος
  • Εξυπηρέτηση πελατών και συμβουλευτική πώληση
  • Επίτευξη των οικονομικών στόχων του καταστήματος
  • Διαχείριση παραγγελιών και τιμολόγηση
  • Διαχείριση αποθέματος καταστήματος

Προσφέρουμε

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Πρόσθετη ιατροφαρμακευτική ασφάλιση
  • Σταθερό ωράριο εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση και υποστήριξη
  • Ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης σε πολυεθνικό περιβάλλον
Καβάλα
πριν 2 χρόνια