Για εργοδότες
ΕΡΓΑΤΗΣ/ΕΡΓΑΤΡΙΑ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΆρταΤοποθεσία
Άρτα
πριν 2 χρόνια
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος
ΕργάτεςΚατηγορία θέσης
Εργάτες

Ο ρόλος είναι πλήρους απασχόλησης και αφορά τα τμήματα Συσκευασίας και Τυροκόμησης του εργοστασίου και θα έχει ως έδρα τον Αμμότοπο Άρτας.

Για τους κατοίκους Ιωαννίνων διατίθεται μεταφορικό μέσο από την εταιρεία για την μετάβαση προς και από το εργοστάσιο

Καθήκοντα:

  • Εκτέλεση των εργασιών σύμφωνα με τις οδηγίες που έχουν δοθεί για τη θέση
  • Τήρηση των ισχυόντων κανονισμών και προτύπων ασφαλείας
  • Τήρηση των διαδικασιών και των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας που έχει καθορίσει η εταιρεία
  • Τήρηση του προγράμματος παραγωγής
  • Διασφάλιση της ποιότητας των παραγόμενων προϊόντων
  • Αναφορά στον προϊστάμενο των τεχνικών παρατηρήσεων, σχετικών με την εύρυθμη λειτουργία των μηχανών

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Δυνατότητα εργασίας σε περιβάλλον με γρήγορο ρυθμό
  • Ομαδικότητα, συνέπεια & επαγγελματισμό

Παροχές

  • Προσφέρεται πριμ έναρξης συνεργασίας
  • Πρόσθετη ιδιωτική ιατροφαρμακευτική ασφάλιση
  • Ικανοποιητικός μισθός
Άρτα