Για εργοδότες
Κωδ:HR MANAGER
Στέλεχος HR - Υπεύθυνος Ανθρώπινου Δυναμικού
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν 2 χρόνια
Ημ. ανάρτησης

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Διεκπεραίωση όλων των απαιτούμενων διαδικασιών για τη στελέχωση της επιχείρησης
  • Διαχείριση πληροφοριακού συστήματος ΕΡΓΑΝΗ (προσλήψεις, αποχωρήσεις, προγράμματα εργασίας κ.α.)
  • Συλλογή δεδομένων μισθοδοσίας (ώρες εργασίας, άδειες, ασθένειες κ.α.)
  • Διαχείριση συστήματος ωρομέτρησης
  • Διαχείριση αρχείου προσωπικού
  • Διαχείριση & αντιμετώπιση ζητημάτων που αφορούν το Ανθρώπινο Δυναμικό
  • Διεκπεραίωση διαδικασιών που αφορούν στην οργάνωση και την εύρυθμη λειτουργία της εταιρείας
  • Εταιρική επικοινωνία
  • Επικοινωνία με νέες εντάξεις για τον προσδιορισμό των αναγκών τους και την κάλυψη αυτών

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απόφοιτος/η Α.Ε.Ι.
  • Μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών στη Διοίκηση Ανθρώπινου Δυναμικού θα εκτιμηθεί
  • Απαραίτητη σχετική προϋπηρεσία
  •  Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ
  •  Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  •  Οργανωτικότητα & ισχυρές επικοινωνιακές ικανότητες

Παροχές:

  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Σταθερές μηνιαίες αποδοχές
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης

Απαραίτητο πιστοποιητικό εμβολιασμού

Θεσσαλονίκη