Για εργοδότες
Κωδ:PW/0822
Εργάτης Παραγωγής
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν 2 χρόνια
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος
ΠαραγωγήΚατηγορία θέσης
Παραγωγή

Η General Mills είναι μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες παραγωγής και εμπορίας τροφίμων παγκοσμίως. Λειτουργεί σε περισσότερες από 100 χώρες και διαθέτει πάνω από 100 εμπορικά σήματα, συμπεριλαμβανομένων των Pillsbury, Häagen-Dazs, Nature Valley, Betty Crocker, Green Giant και Old El Paso. Τα κεντρικά γραφεία βρίσκονται στην Μινεσότα των ΗΠΑ και ο ετήσιος τζίρος του ομίλου ξεπερνά τα 17.8 δις δολάρια.

Αναζητούμε ανθρώπους με θέληση και θετική ενέργεια και τους στηρίζουμε καθημερινά.  Προσφέρουμε ευκαιρίες εκπαίδευσης και ανάπτυξης, καθώς και τη δυνατότητα να ηγηθούν στον τομέα τους.

Επιλέγοντας μια καριέρα στην General Mills, επιλέγεις να φροντίσεις τις ζωές των καταναλωτών μας, προσφέροντας υψηλής ποιότητας προϊόντα και καινοτόμες λύσεις.

Η General Mills Hellas αναζητά για τη βιομηχανική μονάδα της στα ΟΙΝΟΦΥΤΑ Βοιωτίας:

Εργάτες Παραγωγής

Αρμοδιότητες:

  • Ομαλή λειτουργία της γραμμής παραγωγής
  • Ρύθμιση & έλεγχος των μηχανών παραγωγής
  • Συντήρηση των μηχανών παραγωγής και διατήρηση τους εντός προδιαγραφών
  • Βασικός έλεγχος ασφάλειας & ποιότητας προϊόντων
  • Συνεργασία με συναδέλφους από τμήματα Συντήρησης, Αποθήκης και Διασφάλισης Ποιότητας
  • Πρόσθετες εργασίες για την ομαλή λειτουργία της περιοχής ευθύνης

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Απόφοιτος/Τελειόφοιτος ΤΕΙ Ηλεκτρολόγων, Μηχανολόγων ή Μηχανικών Αυτοματισμού ή άλλης τεχνικής σχολής
  • Γνώση χρήσης Η/Υ και Αγγλικής γλώσσας
  • Υπευθυνότητα, συνέπεια και προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Εμπειρία σε ανάλογη θέση εργασίας θεωρείται πρόσθετο προσόν
  • Τόπος κατοικίας στην ευρύτερη περιοχή Χαλκίδας/Οινοφύτων

Η Εταιρία προσφέρει

  • Ολοκληρωμένο πακέτο αποδοχών και παροχών
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους, αναφέροντας στο θέμα τον κωδικό της θέσης PW/0822

Οινόφυτα