Για εργοδότες
Corporate Travel Agent
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Αρμοδιότητες Θέσης:
• Εξυπηρέτηση ,διαχείριση εταιρικών πελατών για μεμονωμένα & ομαδικά ταξίδια.
•  Κράτηση και έκδοση αεροπορικών και ακτοπλοϊκών εισιτηρίων.
• επικοινωνία & συνεργασία με τις αεροπορικές και ακτοπλοϊκές εταιρίες

Απαιτούμενα Προσόντα:
• Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε αντίστοιχη θέση.
• Πολύ καλή γνώση Αγγλικών σε γραπτό και προφορικό λόγο.
• Άριστη γνώση σε πλατφόρμες κρατήσεων και έκδοσης αεροπορικών εισιτηρίων – GDS (Sabre, Worldspan Amadeus)
• Άριστη γνώση στην κράτηση και έκδοση εισιτηρίων groups
• Πολύ καλή γνώση ForthCRS
• Καλή γνώση στην διαχείριση και μεταπώληση ξενοδοχείων και λοιπών προϊόντων – διαχείριση και γνώση σε πλατφόρμες online.
• Γνώση / χειρισμός προγράμματος Travel Force 2000 (Panasoft).
• Πολύ καλή γνώση MS Office.

παροχές

  • ανταγωνιστικός μισθός
  • bonus
  • συνεχής επιμόρφωση
Χαλκίδα
πριν 2 χρόνια