For Employers
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ-ΟΔΗΓΟΣ
Job post no longer accepts applications

Η εταιρεία ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Α.Ε.Β.Ε που ειδικεύεται στη εμπορία Φωτιστικών σωμάτων και ηλεκτρολογικού υλικού, ζητα Αποθηκάριο για τις εγκαταστάσεις της στον Πειραιά, Παλαμηδίου 15.

Αρμοδιότητες

  • Προετοιμασία και ολοκλήρωση παραγγελιών προς παράδοση ή παραλαβή σύμφωνα με το πρόγραμμα (φόρτωση, συγκέντρωση, συσκευασία, σήμανση, αποστολή)
  • Τήρηση προτύπων και διαδικασιών, συμμόρφωση με τους κανόνες
  • Αναφορά οποιωνδήποτε διαφορών στα αποθέματα
  • Τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας στον τομέα αρμοδιότητας
  • Παράδοση των παραγγελιών

Απαραίτητα προσόντα

  • Αποδεδειγμένη εργασιακή εμπειρία σε θέση αποθηκάριου (θα θεωρηθεί ως έξτρα προσόν)
  • Καλές δεξιότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Ικανότητα άρσης βαρέων αντικειμένων
  • Απολυτήριο λυκείου
  • Συνέπεια, υπευθυνότητα, ομαδικότητα.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Επαγγελματικό δίπλωμα οδήγησης - ΠΕΙ -Ταχογράφος ( θα θεωρηθεί ως έξτρα προσόν)

Η εταιρεία παρέχει

  • Ικανοποιητικός μισθός
  • Πενθήμερη εργασία
  • Πλήρης απασχόληση & ασφάλιση
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλο
Related tags
JOB SUMMARY
Piraeus
a year ago
No experience / No degree
Full-time