For Employers
Ref:Οδηγός
Επαγγελματίας Οδηγός
Job post no longer accepts applications
AthensLocation
Athens
a year ago
Posted date
a year ago
Mid-levelMinimum level
Mid-level

Καθήκοντα θέσης:

Η συγκεκριμένη θέση εργασίας έχει σκοπό να καλύψει τις ανάγκες μετακίνησης των υπαρχόντων και μελλοντικών πελατών της εταιρείας, καθώς επίσης και ανάγκες μετακίνησης του προσωπικού της εταιρείας όταν αυτές προκύπτουν.

 Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο από Πανεπιστήμιο ή Τεχνολογικό Ίδρυμα
  • Δίπλωμα Οδήγησης σε ισχύ (Κατηγορία B)
  • Τήρηση χρονοδιαγραμμάτων και μέτρων ασφαλείας
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Δυνατότητα εργασίας κάποια Σαββατοκύριακα (εφόσον προκύπτει η ανάγκη)

Τι προσφέρει η εταιρεία:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Άμεση πρόσληψη
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Εύκολη πρόσβαση στο γραφείο της εταιρείας (πλησίον του μετρό)

Αίτηση για την θέση:

Εάν ενδιαφέρεστε για την συγκεκριμένη θέση εργασίας, μπορείτε να στείλετε το επικαιροποιημένο βιογραφικό σας στην διεύθυνσηhr.atticadiamond@hotmail.comΠαρακαλείστε να αναφέρετε στο θέμα του email το όνομα της θέσης (“Οδηγός”).

Related tags
JOB SUMMARY
Athens
a year ago
Mid-level
Full-time