For Employers
Οδηγός - Μεταφορέας
Job post no longer accepts applications
Company logo - click to visit company page
16-50
Consumer Goods and Services
KropiaLocation
Kropia
a year ago
Posted date
a year ago
SeniorMinimum level
Senior

H εταιρεία ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΕΣ ΛΥΣΕΙΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΟΦΙΣΜΑΡΤ Α.Ε. (πρώην ΣΑΜΑΡΑΣ Α.Ε), με έδρα το Κορωπί, η οποια δραστηριοποιείται 40 έτη στον κλάδο υποστήριξης και εφοδιασμού γραφείων και επιχειρήσεων (Β2Β), αναζητά άτομο για την θέση του οδηγού -μεταφορέα.

Περιγραφή θέσης:

Συνεπή και ασφαλή παράδοση των καθημερινών παραγγελιών σε Πελάτες της εταιρείας, σε όλη την Αττική, σύμφωνα με τις υπάρχουσες διαδικασίες εντός των προκαθορισμένων χρονικών ορίων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε ανάλογη θέση
  • Άριστη γνώση των οδών στον νομό Αττικής
  • Άδεια οδήγησης Β’ και Γ’ Κατηγορίας (φορτηγό)
  • Eκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψηφίους)
  • Πελατοκεντρική φιλοσοφία
  • Επαγγελματική συνέπεια – διάθεση για σωστή δουλειά

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Γνώση Αγγλικών
  • Εμπειρία σε χειρισμό περονοφόρου οχήματος (Clark), με σχετική άδεια
  • Άδεια οδήγησης ΄Δ

Παροχές

  • Μόνιμη απασχόληση σε μια υγειή και εξελισσόμενη εταιρεία
  • Δυνατότητα επιπλέον αποδοχών βάσει απόδοσης στην εργασία
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα αξιοκρατικό περιβάλλον

Όλα τα δεδομένα θα διατηρηθούν εμπιστευτικά.

Related tags
JOB SUMMARY
Kropia
a year ago
Senior
Full-time