For Employers
Ref:TDO424
ΟΔΗΓΟΣ ΦΟΡΤΗΓΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ
Company logo - click to visit company page
101-250
Consumer Goods and Services
16 days ago
Posted date
16 days ago
Mid-levelMinimum level
Mid-level

Η εταιρεία ΟΠΤΙΜΑ ΑΕ, που κατέχει ηγετική θέση στον τομέα της εμπορίας τυροκομικών προϊόντων στην Ελλάδα και στο εξωτερικό με τα εμπορικά σήματα ΗΠΕΙΡΟΣ, ΚΑΤΙΚΙ, ΤΑΛΑΓΑΝΙ, KERRYGOLD, ADORO, DIROLLO αναζητά:

                                        ΟΔΗΓΟ ΦΟΡΤΗΓΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ

Ο ρόλος είναι πλήρους απασχόλησης, αορίστου χρόνου, με πρωινό ωράριο και έχει ως έδρα τα Οινόφυτα όπου βρίσκεται η κεντρική αποθήκη της εταιρείας.

Καθήκοντα:

  • Συμμετοχή στην φόρτωση των παραγγελιών.
  • Διανομή εμπορευμάτων σύμφωνα με το πρόγραμμα διανομής.
  • Συμμετοχή στην εκφόρτωση εμπορευμάτων στα σημεία εκφόρτωσης των super markets.
  • Καθαριότητα και έλεγχος του οχήματος.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Εμπειρία επαγγελματικής οδήγησης τουλάχιστον δύο (2) ετών.
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης Γ’ κατηγορίας.
  • Κάτοχος Πιστοποιητικού Επαγγελματικής Ικανότητας (ΠΕΙ) και κάρτας ψηφιακού ταχογράφου.
  • Γνώση περιοχών του λεκανοπεδίου Αττικής.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άνδρες).

Παρέχονται:

  • Σταθερό περιβάλλον εργασίας.
  • Ομαδική ασφάλιση.
  • Εκπαίδευση.
  • Προοπτικές εξέλιξης.

Αν θες να γίνεις μέλος της μεγάλης ομάδας μας, στείλε μας το βιογραφικό σου.

Related tags
JOB SUMMARY
Oinofyta
16 days ago
Mid-level
Full-time