For Employers
Λογιστής/ Λογίστρια
Job post no longer accepts applications

Η θέση είναι full time 6 μήνες στην Αθήνα και 6 μήνες στην Μύκονο.

Αρμοδιότητες:

  • Καταχωρήσεις παραστατικών πληρωμών / εισπράξεων
  • Συμμετοχή στις γενικές εργασίες λογιστηρίου
  • Διασφάλιση τήρησης χρονοδιαγραμμάτων
  • Συμφωνία εμπορικού και λογισμικού προγράμματος

Eπιθυμητά προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ Λογιστικής
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών, κατά προτίμηση σε λογιστήριο ξενοδοχείου
  • Γνώση Μs Οffice (Εxcel, Word, Outlook)
  • Επιθυμητή γνώση ERP προγραμμάτων (κατά προτίμηση Opera και Atlantis)
  • Γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Εχεμύθεια, συνέπεια, προσοχή στη λεπτομέρεια

Τι προσφέρουμε:

  • Τη δυνατότητα να εξελιχθείς σε ένα από τα πιο καινοτόμα ξενοδοχεία
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευκαιρίες εκπαίδευσης και εξέλιξης
  • Διατροφή για τους 6 μήνες στην Μύκονο
  • Διαμονή για τους 6 μήνες στην Μύκονο

Σημειώστε πως μόνο τα βιογραφικά που καλύπτουν
τα απαραίτητα προσόντα θα αξιολογηθούν περαιτέρω.

Related tags
JOB SUMMARY
Mykonos
a year ago
Mid-level
Full-time