For Employers
Υπάλληλος για Εκδοτήριο Εισιτηρίων
Job post no longer accepts applications
a year ago
Posted date
a year ago
TourismJob category
Tourism

Υπάλληλο για Εκδοτήριο Εισιτηρίων

Προσόντα:

  • Πτυχίο τουριστικών επαγγελμάτων, επιθυμητή εμπειρία στον τουριστικό τομέα ή σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση αγγλικών και βασική γνώση ιταλικών ή ισπανικών
  • Πολύ καλή γνώση υπολογιστή
  • Εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα
  • Ικανότητες στην οργάνωση και επίλυση προβλημάτων
  • Πνεύμα ομαδικής εργασίας και ευχάριστη προσωπικότητα

Καθήκοντα:

  • Έκδοση χειρόγραφων τυποποιημένων εισιτηρίων για εκδρομές και δρομολόγια πλοίων
  • Check-in και έλεγχος εισιτηρίων για τις οργανωμένες εκδρομές και τα δρομολόγια των καραβιών
  • Πωλήσεις εκδρομών

Το γραφείο προσφέρει:

  • Διαμονή, ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών σύμφωνα με τα προσόντα
  • Άρτια εκπαίδευση σε όλες τις απαιτήσεις του ρόλου
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Σύγχρονο και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον
  • Εμπειρία εργασίας στον τουριστικό τομέα
Related tags
JOB SUMMARY
Mykonos
a year ago
No experience / No degree
Seasonal