For Employers
HOUSEMAN
Job post no longer accepts applications
AthensLocation
Athens
4 months ago
Posted date
TourismJob category
Tourism

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία  τουλάχιστον 2 ετών σε ξενοδοχειακές μονάδες 4* ή 5* αστέρων
  • Εργατικότητα, υπευθυνότητα και ικανότητα διαχείρισης χρόνου και οργάνωσης εργασιών με ταχύτητα και αποτελεσματικότητα
  • Ευγένεια, ευχάριστη και φιλική προσωπικότητα προσανατολισμένη στην εξυπηρέτηση και ικανοποίηση του πελάτη
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας

Καθήκοντα:

  • Μεταφορά εξοπλισμού, λινών και λοιπών ειδών δωματίου
  • Παραλαβή λινών, ιματισμού
  • Φροντίδα και καθαριότητα δωματίων και κοινόχρηστων εξωτερικών & εσωτερικών χώρων του ξενοδοχείου

Παροχές:

  • Μόνιμη απασχόληση
  • Ασφαλές και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Εύκολα προσβάσιμη τοποθεσία ξενοδοχείου σε σταθμούς συγκοινωνιών μεταφοράς

Γίνετε ένα δυναμικό μέλος της ομάδας μας και ανακαλύψτε τις μοναδικές ευκαιρίες επαγγελματικής σταδιοδρομίας και τις ανταγωνιστικές παροχές που προσφέρει ο Όμιλος Athenaeum Hotels.

Related tags
JOB SUMMARY
HOUSEMAN
Athens
Entry / Junior
Full-time