For Employers
ASSISTANT HOUSEKEEPER
Job post no longer accepts applications
4 months ago
Posted date
Mid-levelMinimum level
Mid-level
TourismJob category
Tourism

Απαραίτητα Προσόντα:

    • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε ξενοδοχειακές μονάδες 4* ή 5*
    • Γνώση της αγγλικής γλώσσας
    • Διάθεση για προσφορά υπηρεσιών φιλοξενίας υψηλών προδιαγραφών
    • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας

Καθήκοντα:

  • Επιθεώρηση όλων των χώρων του ξενοδοχείου για να διασφαλίσει ότι διατηρείται τόσο η καθαριότητα όσο και η άνεση των επισκεπτών του ξενοδοχείου
  • Συνεχής επίβλεψη των καμαριερών
  • Συνεργασία με άλλα τμήματα του ξενοδοχείου, ιδίως με την ομάδα του Front Office, διασφαλίζοντας αποτελεσματική ανανέωση των δωματίων και ελαχιστοποίηση φθορών/ζημιών

Παροχές:

  • Μόνιμη απασχόληση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ασφαλές και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Εύκολα προσβάσιμη τοποθεσία ξενοδοχείου σε σταθμούς συγκοινωνιών μεταφοράς

Γίνετε ένα δυναμικό μέλος της ομάδας μας και ανακαλύψτε τις μοναδικές ευκαιρίες επαγγελματικής σταδιοδρομίας και τις ανταγωνιστικές παροχές που προσφέρει ο Όμιλος Athenaeum Hotels.

Related tags
JOB SUMMARY
Kallithea
Mid-level
Full-time