For Employers
Μπάρμαν – Βοηθός Μπάρμαν (Θάσος).
ThasosLocation
Thasos
12 days ago
Posted date
12 days ago
Mid-levelMinimum level
Mid-level
TourismJob category
Tourism

Το  ξενοδοχείο : 4* Aeolis Thassos Palace  στην Θάσο στη περιοχή Αστρίς, επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2024  Μπάρμαν - Βοηθό Μπαρμαν.

Ως Μπάρμαν θα παρασκευάζει ποτά και ροφήματα σύμφωνα με τον κατάλογο (μενού) ποτών και το συνταγολόγιο του ξενοδοχείου. και θα παρέχει υπηρεσίες σύμφωνα με τα πρότυπα υγιεινής, ασφάλειας και εξυπηρέτησης της εταιρίας.

Αρμοδιότητες

Παρασκευάζει αλκοολούχα και μη αλκοολούχα ποτά.

Παρασκευάζει κοκτέιλ και ροφήματα σύμφωνα με τα πρότυπα του ξενοδοχείου..

Προετοιμάζει το πόστο (mise en place) πριν την έναρξη.

Τακτοποιεί και διατηρεί καθαρό το χώρο εργασίας του.

Ελέγχει την τοπική αποθήκη.

Ελέγχει το απόθεμα και πραγματοποιεί νέες παραγγελίες σύμφωνα με τις λειτουργικές διαδικασίες του ξενοδοχείου.

Επικοινωνεί με τον άμεσο προϊστάμενο για τυχόν προβλήματα.

Παρέχει υπηρεσίες σύμφωνα με τα πρότυπα της εταιρίας.

Απαραίτητα Προσόντα

Τουριστική εκπαίδευση.

Εμπειρία 1 έτη σε αντίστοιχο τμήμα, ιδανικά σε ξενοδοχειακό περιβάλλον.

Γνώση της αγγλικής γλώσσας (προφορικά).

Δεξιότητες

Επαγγελματισμός, Αξιοπιστία & Υπευθυνότητα.

Εν συναίσθηση.

Προσαρμοστικότητα.

Συνεργασία & Ομαδικότητα.

Τι προσφέρουμε

Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.

Εργασία σε ένα ξενοδοχείο  με ανθρωποκεντρική προσέγγιση και σεβασμό προς το περιβάλλον και την κοινωνία.

Διαρκή & εξατομικευμένη εκπαίδευση.

Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης .

Διαμονή με συγκατοίκηση.

Πλήρης Διατροφή.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν

το βιογραφικό τους συνοδευόμενο από πρόσφατη

φωτογραφία.

Web site : www.aeolis-thassos.gr

Related tags
JOB SUMMARY
Thasos
12 days ago
Mid-level
Seasonal