For Employers
Ref:TAD_0323
Τεχνικός Σύμβουλος Συντήρησης (Γκαράζ Αγ. Δημήτριος)
Job post no longer accepts applications

Αρμοδιότητες

  • Παρέχει υπηρεσίες υψηλών προδιαγραφών ώστε να ανταποκρίνονται στις προσδοκίες των πελατών της εταιρείας.
  • Υποδέχεται και εξυπηρετεί με τον καλύτερο δυνατό τρόπο τους πελάτες.
  • Διενεργεί όλες τις απαιτούμενες διαδικασίες επισκευής αυτοκινήτων.
  • Καταχωρεί τα απαιτούμενα στοιχεία στο ERP σύστημα της εταιρίας.
  • Παρακολουθεί την πορεία των επισκευών των αυτοκινήτων με την αντίστοιχη ενημέρωση των πελατών.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Επιθυμητός τίτλος σπουδών Τεχνικού Μηχανικού Αυτοκινήτων
  •  Καλή γνώση χρήσης προγραμμάτων ηλεκτρονικών υπολογιστών (Microsoft
    Office)
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία στον χώρο της συντήρησης αυτοκινήτων
  • Υψηλό προσανατολισμό στην σωστή εξυπηρέτηση του πελάτη.
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες.
  • Ο έλεγχος και ο συντονισμός των εξωτερικών συνεργαζόμενων συνεργείων για την σωστή αντιμετώπιση των επισκευών.

Παροχές

  • Ευκαιρία απασχόλησης σε πολυεθνικό δίκτυο εταιριών.
  • Δυναμικό και Ευχάριστο Περιβάλλον εργασίας.
  • Διαρκής Εκπαίδευση και Ανάπτυξη.
Related tags
JOB SUMMARY
Agios Dimitrios
a year ago
Entry / Junior
Full-time