For Employers
ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ_ΑΤΗ
Job post no longer accepts applications
a year ago
Posted date
a year ago
SeniorMinimum level
Senior

H ecocar, μέλος του ομίλου ECOSUN, αποκλειστικός διανομέας των ηλεκτρικών οχημάτων
ecocar αναζητεί για τις κεντρικές της εγκαταστάσεις Αθηνών στο Ηράκλειο ΑττικήςΤεχνικο Σύμβουλό Service

Τα κύρια καθήκοντα περιλαμβάνουν
- Προγραμματισμό και συντονισμό των εργασιών του συνεργείου.
- Επικοινωνία με πελάτες για θέματα τεχνικής υποστήριξης και προγραμματισμό ραντεβού.
- Παραλαβή από τον πελάτη των εισερχομένων αυτοκινήτων και καταγραφή εργασιών.
- Επεξήγηση των απαιτούμενων εργασιών και συμφωνία με τον πελάτη για την πραγματοποίηση τους.
- Παράδοση αυτοκίνητου στον πελάτη μετα την πραγματοποίηση των εργασιών
- Τήρηση προτύπων και διαδικασιών της εταιρίας.

Τα απαραίτητα προσόντα και δεξιότητες του κατάλληλου υποψήφιου περιλαμβάνουν
- Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2-3 έτη σε αντίστοιχη θέση.
- Γνώσεις μηχανολογίας αυτοκίνητων
- Μεγάλη εξοικείωση με νέες τεχνολογίες και άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ (MS Office).
- Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας (προφορικά και γραπτά).
- Απαραίτητη άδεια οδήγησης.
- Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους).
- Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες.
- Ομαδικό πνεύμα και ικανότητα συνεργασίας.
- Εξαιρετικές οργανωτικές ικανότητες, με έμφαση στη λεπτομέρεια.
- Εξαιρετική ικανότητα δημιουργίας και τήρησης χρονοδιαγραμμάτων και ιεράρχησης προτεραιοτήτων.
- Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων και έμφαση στο αποτέλεσμα.
Πελατοκεντρική αντίληψη και προσέγγιση με σκοπό τη δημιουργία σχέσεων εμπιστοσύνης.
Δυναμική προσωπικότητα και απόλυτο προσανατολισμό στην επίτευξη των στόχων

O Όμιλος προσφέρει:
Την ευκαιρία να εργαστείς σε ένα ταχέως αναπτυσσόμενο τομέα της αγοράς του ηλεκτρικού αυτοκίνητου

Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών βασισμένο στα προσόντα του υποψηφίου με bonus παραγωγικότητας.

Κίνητό τηλέφωνο

Ηλεκτρικό όχημα μετακίνησης

Προοπτικές εξέλιξης και δυνατότητες ανάπτυξης σε μια ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρία με
άριστο και ανθρωποκεντρικό εργασιακό περιβάλλον.

Related tags
JOB SUMMARY
Irakleio
a year ago
Senior
Full-time