For Employers
Συνοδοί Χρηματαποστολών - Ρόδος
Job post no longer accepts applications

Η G4S Cash Solutions είναι μέλος της Allied Universal ® - της κορυφαίας εταιρείας ολοκληρωμένης ασφάλειας στον κόσμο, που ειδικεύεται στην παροχή υπηρεσιών ασφαλείας & διαχείρισης αξιών σε μεγάλους πελάτες σε όλο τον κόσμο.

Απασχολούμε περισσότερους από μισό εκατομμύριο ανθρώπους σε περισσότερες από 90 χώρες. Είμαστε ένας διεθνής πάροχος ολοκληρωμένων λύσεων και υπηρεσιών ασφάλειας με κορυφαία τεχνολογία στην αγορά, σε ένα ευρύ φάσμα πελατών. Στόχος μας είναι να παρέχουμε εξειδικευμένες υπηρεσίες ασφαλείας που υπερβαίνουν τις προσδοκίες των πελατών.

Η G4S Cash Solutions απασχολείται στον κλάδο των χρηματαποστολών και αναζητά νέους συνοδούς χρηματαποστολών.

Θέση: Συνοδοί Χρηματαποστολών

Περιοχή: Ρόδος

Η θέση αναφέρεται σε 8ωρη πρωινή ή απογευματινή απασχόληση με βασική αρμοδιότητα τη μεταφορά αξιών από και προς το θωρακισμένο όχημα μεταφοράς τηρώντας τους κανόνες ασφαλείας που προβλέπονται από την εταιρεία και την ελληνική νομοθεσία.

Αρμοδιότητες Θέσης:

  • Μεταφορά των αξιών προς και από τους πελάτες
  • Άψογη συνεργασία με τον εκάστοτε οδηγό για αποτελεσματικότερη εκτέλεση των καθηκόντων
  • Τήρηση όλων των αυστηρών διαδικασιών που έχουν σχεδιαστεί για να διασφαλίζουν ότι η υπηρεσία μας παραμένει ανώτερη από τον ανταγωνισμό και ότι οι απαιτήσεις των πελατών μας ικανοποιούνται στον μέγιστο βαθμό

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Άδεια Υπηρεσιών Ασφαλείας ΙΕΠΥΑ ν. 2518/97 (Άδεια Security)
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Βασικές γνώσεις Αγγλικών
  • Βασικές γνώσεις Η/Υ
  • Καλή φυσική κατάσταση
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (μόνο για τους υπόχρεους)

Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (Απαρτίζεται πέρα από τον σταθερό μισθό με πλήρη ασφάλιση ΕΦΚΑ και Extra Bonus βάσει απόδοσης και αξιολόγησης προσόντων καθώς και εμπειρίας υποψηφίου)
  • Σταθερό ωράριο εργασίας
  • Πρόσθετη ασφάλιση επαγγελματικού κινδύνου
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε έναν πολυεθνικό οργανισμό
  • Συνεχής εκπαίδευση με δυνατότητες εξέλιξης

Η G4S δεσμεύεται για Ίσες Ευκαιρίες Απασχόλησης! Εάν πληροίτε τα παραπάνω κριτήρια και επιθυμείτε να κάνετε καριέρα στη μεγαλύτερη εταιρεία χρηματαποστολών με ηγετική θέση στην αγορά μη διστάσετε να κάνετε αίτηση πατώντας το Apply Button για να μας στείλετε το βιογραφικό σας.

Related tags
JOB SUMMARY
Petaloudes
a year ago
No experience / No degree
Full-time