For Employers
Υπάλληλος γραφείου ασφαλείας
19 days ago
Posted date
19 days ago
Mid-levelMinimum level
Mid-level
SecurityJob category
Security

Ο/Η υπεύθυνος/-η της θέσης, θα αναλάβει τη διαδικασία δημιουργίας προγραμμάτων
εργασίας / βαρδιών του προσωπικού.
Περιγραφή Θέσης

  • Γνώση ψηφιακών προγραμμάτων στην Εργάνη
  • Δημιουργία προγραμμάτων βαρδιών του προσωπικού
  • Επικοινωνία με τους πελάτες για την επίλυση των προβλημάτων και την κάλυψη των αναγκών
  • Συντονισμός των εργασιών και διασφάλιση τήρησης των χρονοδιαγραμμάτων
  • Δυνατότητα Επικοινωνίας με τους εργαζομένους για επίλυση προβλημάτων
  • Αρχειοθέτηση, σύνταξη εγγράφων και λοιπές υποστηρικτικές εργασίες γραφείου

Aπαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/-η A.E.I. / Τ.Ε.Ι. / Ι.Ε.Κ.
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση (θα εκτιμηθεί )
  • Οργανωτικότητα και έμφαση στη λεπτομέρεια
  • Ικανότητα προγραμματισμού και συντονισμού εργασιών
  • Ομαδικό πνεύμα και συνεργασία
  • Καλή γνώση Αγγλικών, χειρισμού Η/Υ και εφαρμογών MS Office
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σύγχρονο και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον

Βιογραφικά με την ένδειξη

"ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ"

στο email: viografiko_hr@kolossosnet.gr

Related tags
JOB SUMMARY
Marousi
19 days ago
Mid-level
Full-time