For Employers
IQOS Advisor – Δίκτυο Συνεργατών (Σπάτα)
Job post no longer accepts applications

Πιστεύουμε στους ανθρώπους. Στόχος μας είναι να παρέχουμε τις καλύτερες πιθανές υπηρεσίες στους καταναλωτές γι’ αυτό και θέλουμε ανθρώπους με όρεξη και πάθος για δουλειά.​

Θέτουμε υψηλούς στόχους. Είμαστε αρωγοί της αλλαγής, προσφέροντας την απόλυτη εμπειρία, προσθέτοντας αξία στους καταναλωτές καθώς και στους συνεργάτες μας.​

Αν είσαι άνω των 21 και τα παραπάνω εκφράζουν κ εσένα .. αυτή είναι η στιγμή!

Αναζητάμε IQOS Advisor στο δίκτυο συνεργατών!

Περιγραφή Θέσης:

  • Συνεχής προώθηση & υποστήριξη πωλήσεων
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων ​
  • Ενημέρωση και ποιοτική επικοινωνία για τα προϊόντα της εταιρίας
  • Χτίσιμο σχέσης εμπιστοσύνης μέσω ανοιχτής και διαδραστικής επικοινωνίας
  • Παροχή έγκυρων πληροφοριών χρησιμοποιώντας τις κατάλληλες μεθόδους/εργαλεία

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απόφοιτοι ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ
  • Προϋπηρεσία σε ρόλο πωλήσεων ή εξυπηρέτησης πελατών σε κατάστημα λιανικής​
  • Ικανότητα επικοινωνίας στην Ελληνική και στην Αγγλική γλώσσα ​
  • ∆υναμική και ευχάριστη προσωπικότητα​
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και κατανόηση των καταναλωτών​
  • Ικανότητα να δουλεύουν αποτελεσματικά σε ένα ομαδικό περιβάλλον και να παρέχουν εξαιρετική εξυπηρέτηση πελατών ​
  • Οργανωτικές και διαπραγματευτικές ικανότητες​
  • Ακεραιότητα και υπευθυνότητα

Παρέχονται:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών ​
  • Bonus επίτευξης στόχων​
  • Ιδιωτική ιατροφαρμακευτική ασφάλιση
  • Κυλιόμενο πρόγραμμα στο ωράριο καταστημάτων​
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Κάλυψη μέρους των εξόδων μετακίνησης
Related tags
JOB SUMMARY
Spata Loutsas
4 months ago
Entry / Junior
Full-time