For Employers
Σύμβουλος πωλήσεων ηλεκτρολογικού υλικού Θεσσαλονίκη
Job post no longer accepts applications

Σχετικά με εμάς:

Η Δημουλάς Ειδικά  Καλώδια Α.Ε. ιδρύθηκε πριν 50 έτη και σήμερα  κατέχει ηγετική θέση στην ελληνική αγορά στην εμπορία καλωδίων ενώ παράλληλα αναπτύσσει σημαντική εξαγωγική δραστηριότητα.

Το περιοδικό FORTUNE GREECE την κατέταξε στις 30 ταχύτερα αναπτυσσόμενες επιχειρήσεις στην Ελλάδα.

Περιγραφή Θέσης:

Ο Σύμβουλος πωλήσεων θα είναι υπεύθυνος για την κατανόηση των απαιτήσεων των πελατών, την πρόταση κατάλληλων λύσεων από τη γκάμα προϊόντων μας και τη διασφάλιση της ικανοποίησης των πελατών. Αυτός ο ρόλος απαιτεί κατανόηση των τεχνικών χαρακτηριστικών των προϊόντων μας, των τάσεων της αγοράς και των αναγκών των πελατών, μαζί με ισχυρές δεξιότητες επικοινωνίας και ανάπτυξης σχέσεων.

Προσόντα:

  • Σπουδές τεχνικής κατεύθυνσης
  • Γνώση της αγοράς
  • Ισχυρές τεχνικές γνώσεις των καλωδίων , σε συνδυασμό με την ικανότητα να μεταφέρει τεχνικές πληροφορίες αποτελεσματικά στους πελάτες.
  • Κοινωνικές δεξιότητες και ικανότητα δημιουργίας και διατήρησης σχέσεων με τους πελάτες.
  • Εμπειρία στις πωλήσεις.

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικός μισθός και μπόνους απόδοσης.
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης.
  • Ιδιωτικό πρόγραμμα ιατρικής ασφάλισης.

Related tags
JOB SUMMARY
Thessaloniki
5 months ago
Entry / Junior
Full-time