For Employers
ΠΩΛΗΤΗΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ
Job post no longer accepts applications

Η Φαρμακευτική εταιρεία φυτικών καλλυντικών βιοτεχνολογίας FITO, με διάκριση BRAND OF THE YEAR, στα BEST IN PHARMACY AWARDS και ισχυρό, καταξιωμένο δίκτυο συνεργαζόμενων φαρμακείων, ζητά να καλύψει θέση υπεύθυνου πωλήσεων φαρμακείου για τον Νομό Αχαΐας.

Κωδικός αγγελίας: ΑΧ2024

Αρμοδιότητες θέσης

  • Διαχείριση του υπάρχοντος πελατολογίου και ανάπτυξή του.
  • Αύξηση των πωλήσεων και επίτευξη στόχων.
  • Προσήλωση στην ποιοτική εξυπηρέτηση των φαρμακοποιών.

Προσόντα υποψηφίου

  • Εμπειρία σε πωλήσεις b2b
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ομαδικό πνεύμα στην συνεργασία.
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου.
  • Γνώση και χρήση Η/Υ.

Παροχές

  • Ανταγωνιστικός υψηλός μισθός
  • Μηνιαίο υψηλό bonus επίτευξης στόχου, από το πρώτο €.
  • Εταιρικό αυτοκίνητο Ι.Χ.
  • Tablet και κινητό με απεριόριστη χρήση σε ομιλία και data.
  • Διαρκής επιμόρφωση.
  • Δυνατότητα εξέλιξης.

Αποστολή βιογραφικών στο fitoergasia@hotmail.com με την ένδειξη ΑΧ2024

Related tags
JOB SUMMARY
Patra
a month ago
Mid-level
Full-time