For Employers
Συνεργάτης Πωλήσεων - Sales Associate - Πάτρα
Job post no longer accepts applications

Συνεργάτης Πωλήσεων - Sales Associate

Περίληψη εργασίας:
Ως συνεργάτης πωλήσεων, μπορείτε να κερδίζετε χρήματα πραγματοποιώντας πωλήσεις προϊόντων της εταιρείας σε πελάτες της περιοχής σας. Ορίζετε μόνοι σας το πρόγραμμά σας και τις ώρες που θα εργαστείτε, όποτε και όπου σας βολεύει. Δεν απαιτείται προηγούμενη εργασιακή εμπειρία, παρά μόνο πάθος για τις πωλήσεις και άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες.

Αρμοδιότητες:
Ακούστε τις ανάγκες των πελατών, παρέχετε πληροφορίες για τα προϊόντα και προσφέρετε λύσεις.
Χειριστείτε τις συναλλαγές πωλήσεων με ακρίβεια και αποτελεσματικότητα, σύμφωνα με τις πολιτικές και τις διαδικασίες της εταιρείας.
Αναπτύξτε μια καλή κατανόηση των προϊόντων μας και μείνετε ενημερωμένοι.
Επικοινωνήστε αποτελεσματικά τα χαρακτηριστικά και τα οφέλη του προϊόντος στους πελάτες.
Παρέχετε εξαιρετική εξυπηρέτηση πελατών αντιμετωπίζοντας ερωτήματα και διασφαλίζοντας την ικανοποίηση των πελατών.
Εργαστείτε για την επίτευξη ατομικών και ομαδικών στόχων πωλήσεων.

Προσόντα & Προϋποθέσεις:
Προηγούμενη εμπειρία σε λιανικές πωλήσεις ή εξυπηρέτηση πελατών είναι πλεονέκτημα.
Ισχυρές επικοινωνιακές και διαπροσωπικές δεξιότητες.
Θετική στάση και διάθεση για μάθηση.
Βασικές μαθηματικές δεξιότητες για την επεξεργασία συναλλαγών.
Απολυτήριο Λυκείου ή ισότιμο.
Επαγγελματικό ΑΦΜ, ελεύθερος επαγγελματίας.
Όχημα μεταφοράς, κινητό τηλέφωνο (smartphone) ή laptop.

Παροχές:
Ανταγωνιστικές αποδοχές βάσει πωλήσεων με ευκαιρίες για προμήθεια και bonus.
Εκπτώσεις εργαζομένων σε προϊόντα της εταιρείας.
Ευκαιρίες για επαγγελματική ανέλιξη εντός της εταιρείας.

Related tags
JOB SUMMARY
Patra
5 months ago
No experience / No degree
Contract / Freelance / Self-employed