For Employers
Ref:commercial
Υπάλληλος γραφείου στον τομέα των ακινήτων
Job post no longer accepts applications
AthensLocation
Athens
a year ago
Posted date
a year ago
Mid-levelMinimum level
Mid-level

Καθήκοντα:

  • Καθημερινή επικοινωνία με μεσίτες - συνεργάτες για οργάνωση και κλείσιμο ραντεβού
  • Διεκπεραίωση εξωτερικών εργασιών
  • Αναζήτηση ακινήτων
  • Αρχειοθέτηση και καταγραφή στοιχείων ακινήτων

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Τουλάχιστον 3 χρόνια εμπειρία σε Μεσιτικά Γραφεία
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Κάτοχος διπλώματος δίκυκλου και κάτοχος μηχανής ή  κάτοχος διπλώματος ΙΧ
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • Άριστες οργανωτικές δεξιότητες σε συγκεκριμένα χρονικά πλαίσια
  • Ικανότητα εργασίας ως μέλος ομάδας

Τι προσφέρει η εταιρεία:

  • Σταθερές μηνιαίες αποδοχές
  • Εκπαίδευση σχετική με τα καθήκοντα της θέσης
  • Ευχάριστο και αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον
  • Εύκολη πρόσβαση στο γραφείο που βρίσκεται πλησίον του μετρό
Related tags
JOB SUMMARY
Athens
a year ago
Mid-level
Full-time