For Employers
ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΟΙΟΤΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ (QC)
Job post no longer accepts applications
a year ago
Posted date
a year ago
Mid-levelMinimum level
Mid-level

Η ΡΟΔΟΥΛΑ ΑΕ, ηγέτιδα εταιρεία στο χώρο του food service, παραγωγός προιόντων ζύμης και γλυκού, με αυξανόμενη παρουσία στο χώρο των retail προϊόντων στα supermarket σε Ελλάδα και  Εξωτερικό, αναζητεί να προσλάβει:

Περιγραφή θέσης εργασίας

  • Καθημερινός έλεγχος ορθής και αποτελεσματικής εφαρμογής των διαδικασιών του Συστήματος Ποιότητας και της τήρησης των κανόνων ορθής βιομηχανικής πρακτικής.
  • Συμπλήρωση εγγράφων συστημάτων ISO 9001, ISO 22000, IFS, BRC.
  • Συμμετοχή στην βελτιστοποίηση των διεργασιών της παραγωγής.
  • Έλεγχο προδιαγραφών ά υλών και επιτήρηση και επαλήθευση των προδιαγραφών των παραγόμενων προϊόντων της παραγωγής.
  • Επικοινωνία με προμηθευτές και πελάτες για πληροφορίες και παράπονα.

Απαραίτητα προσόντα

  • Πτυχίο Ανώτατης εκπαίδευσης, με αντικείμενο σπουδών σχετικό με την ασφάλεια τροφίμων
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση στην βιομηχανία τροφίμων
  • Γνώση των συστημάτων διασφάλισης ποιότητας
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες.

Προσφέρουμε ένα σύγχρονο και ασφαλές εργασιακό περιβάλλον, θέση μόνιμης απασχόλησης και  ικανοποιητικές απολαβές.

Αποστολή βιογραφικών στο email: cv@rodoula.gr

Related tags
JOB SUMMARY
Acharnes
a year ago
Mid-level
Full-time