For Employers
Μηχανικός Διασφάλισης Ποιότητας (Χανιά)
Job post no longer accepts applications

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Κάτοχος πτυχίου Χημικού,  Χημικού Μηχανικού, Μηχανικού Ορυκτών Πόρων ή συναφούς σχολής
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
  • Υπευθυνότητα, συνέπεια και ακρίβεια
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση της βιομηχανίας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άντρες υποψήφιους

Καθήκοντα-αρμοδιότητες:

  • Έλεγχος ποιότητας παραγόμενων προϊόντων
  • Υποστήριξη δοκιμών του Τμήματος Έρευνας & Ανάπτυξης
  • Διενέργεια εργαστηριακών ελέγχων και δοκιμών / εφαρμογή εργαστηριακών μεθόδων
  • Συμμετοχή στη συνεχή βελτίωση των παραγόμενων προϊόντων
  • Οργάνωση και παρακολούθηση συντήρησης εργαστηριακού εξοπλισμού
  • Εφαρμογή προβλεπόμενων μέτρων ασφαλείας

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πολύ καλό περιβάλλον εργασίας
  • Άριστες προοπτικές εξέλιξης

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους
υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Related tags
JOB SUMMARY
Chania
a year ago
Mid-level
Full-time