For Employers
ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
Job post no longer accepts applications
ThivaLocation
Thiva
4 months ago
Posted date
Mid-levelMinimum level
Mid-level

Αρμοδιότητες:

•    Σύνταξη των τεχνικών προδιαγραφών των προϊόντων και των απαιτούμενων πιστοποιητικών αυτών.
•    Συμμετοχή στην διαχείριση των συστημάτων διασφάλισης ποιότητας.
•    Εργαστηριακές μετρήσεις και έλεγχος των εισερχομένων υλών.

Απαραίτητα Προσόντα:

•    Πτυχίο ΑΕΙ Χημικού ή Χημικού Μηχανικού
•    Προϋπηρεσία 1-2 έτη σε αντίστοιχη θέση
•    Άριστη γνώση Αγγλικών (γραπτά και προφορικά).
•    Καλή γνώση Η/Υ (MS office, Εxcel, Word, Powerpoint)
•    Ομαδικό πνεύμα και άριστες δεξιότητες επικοινωνίας
•    Υπευθυνότητα, Εχεμύθεια

Προσφέρονται:

•    Πλήρης απασχόληση
•    Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
•    Άριστο περιβάλλον εργασίας
•    Δυνατότητα εξέλιξης
•    Συμμετοχή στο ιατροφαρμακευτικό πρόγραμμα της εταιρείας

Οι ενδιαφερόμενοι που πληρούν τις παραπάνω προϋποθέσεις, μπορούν να αποστείλουν  βιογραφικό  σημείωμα με θέμα ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ στην ηλεκτρονική  διεύθυνση :  personel@mo.gr

Related tags
JOB SUMMARY
Thiva
Mid-level
Full-time