For Employers
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
Job post no longer accepts applications
10 months ago
Posted date

Μία από τις μεγαλύτερες βιομηχανίες με έδρα τα Οινόφυτα αναζητά Εργατοτεχνίτες Παραγωγής. Παρέχεται δωρεάν μετακίνηση με λεωφορείο από και προς τις εγκαταστάσεις του Εργοστασίου

         Βασικές αρμοδιότητες

  • Χειρισμός μηχανών παραγωγής
  • Έλεγχος των μηχανών παραγωγής & ενημέρωση των εργοδηγών για τυχόν προβλήματα
  • Καταγραφή στοιχείων παραγωγής στις καρτέλες εργασίας
  • Διασφάλιση της ποιότητας των παραγόμενων προϊόντων

          Προφίλ υποψηφίου

  • Απόφοιτος τουλάχιστον Γ΄ Γυμνασίου
  • Καλό επίπεδο χρήσης της ελληνικής γλώσσας (προφορικά & γραπτά)
  • Δυνατότητα εργασίας σε εναλλασσόμενες βάρδιες (πρωινή, απογευματινή, βραδινή)

          Προσφέρονται

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δωρεάν μετακίνηση από και προς τις εγκαταστάσεις
  • Διατακτικές Κάρτες για Super Market
  • Καθημερινό ελαφρύ γεύμα
  • Bonus Παραγωγής
  • Ιατροφαρμακευτική ιδιωτική ασφάλιση
  • Συνεχής εκπαίδευση και ευκαιρίες εξέλιξης

Related tags
JOB SUMMARY
Oinofyta
No experience / No degree
Full-time