For Employers
ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΟΣ ΕΡΓΟΥ

Είσαι χειριστής με επαγγελματική άδεια και εμπειρία

Διακρίνεσαι από συνέπεια, πειθαρχία και επαγγελματισμό;

O όμιλος Σιακανδάρη, ένα από τα μεγαλύτερα και ταχύτερα αναπτυσσόμενα επιχειρηματικά σχήματα ολοκληρωμένης διαχείρισης μη επικίνδυνων στερεών αποβλήτων στη Νοτιοανατολική Ευρώπη, αναζητά Χειριστή για την ενδυνάμωση του τομέα παραγωγής του νέου υποκαταστήματός της στον Ασπρόπυργο.

Κύρια καθήκοντα και ρόλοι:

  • Ανυψωτικές Εργασίες, Τροφοδοσία μηχανημάτων, Φόρτωση και Εκφόρτωση

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος Λυκείου ή τεχνικής σχολής
  • Εκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις
  • 5+ χρόνια προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση
  • Άδεια Χειριστή Μηχανημάτων Έργου B’ ομάδας για τις ακόλουθες ειδικότητες:
    • 1η - Εκσκαφής και εν γένει χωματουργικές (ειδικότερα 1.3, 1.5)
    • 2η - Ανύψωσης και μεταφοράς φορτίων (ειδικότερα 2.3, 2.7)
  • Βασικές γνώσεις Αγγλικών
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Συνέπεια, Επαγγελματισμός

Απαραίτητα Προσόντα:

  • 2-5 έτη εμπειρία σε βιομηχανικό περιβάλλον σε ανάλογη θέση
  • Καλή προφορική και γραπτή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Εργατικότητα, υπευθυνότητα, μεθοδικότητα και οργανωτικές δεξιότητες
  • Προσανατολισμένος στο αποτέλεσμα και την επίτευξη των στόχων του τμήματος
  • Συμμόρφωση με τους κανόνες Υγιεινής και Ασφάλειας του ομίλου

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πλήρης απασχόληση
  • Δυναμική επαγγελματικής ανάπτυξης
Related tags
JOB SUMMARY
Aspropyrgos
11 days ago
Mid-level
Full-time