For Employers
Ref:pro94!
Γραμματέας - Διοίκησης
Job post no longer accepts applications
a year ago
Posted date
a year ago
Mid-levelMinimum level
Mid-level
OtherJob category
Other

Η Promoset S.A, εταιρεία που δραστηριοποιείται στον τομέα της εμπορίας καταναλωτικών αγαθών. Αναζητά γραμματέα διοίκησης  για να ενταχθεί στην υπάρχουσα ομάδα μας.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείρηση τηλεφωνικού κέντρου.
  • Διατήρηση ηλεκτρονικών και έντυπων αρχείων.
  • Συνεργασία με το λογιστήριο.
  • Παραγγελιοληψία.
  • Τιμολόγηση.

Προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ και MS Office.
  • Άριστη χρήση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας.
  • Θα εκτιμηθεί η τυχόν γνώση συστήματος ERP ( SOFT1, SINGULAR).
  • Άριστες αναλυτικές δεξιότητες.
  • Δημιουργικότητα και ομαδικό πνεύμα.
  • Ισχυρές επικοινωνιακές και διαπροσωπικές δεξιότητες.

Παροχές:

  • Αμοιβή αντίστοιχη των προσόντων και της εργασιακής εμπειρίας.
  • Μισθολογική σταθερότητα.
  • Δυνατότητα εξέλιξης με αξιοκρατικά κριτήρια στην ιεραρχία της γραμματείας.
  • Ευχάριστο & Δυναμικό περιβάλλον εργασίας.

Related tags
JOB SUMMARY
Agios Dimitrios
a year ago
Mid-level
Full-time