For Employers
ΧΗΜΙΚΟΣ RnD
Job post no longer accepts applications
a year ago
Posted date
a year ago
Mid-levelMinimum level
Mid-level
OtherJob category
Other

Περιγραφή Θέσης/Αρμοδιότητες:

  • Έρευνα, σχεδιασμός και ανάπτυξη νέων προϊόντων & βελτίωση υφισταμένων
  • Σχεδιασμός, προγραμματισμός και έλεγχος δοκιμαστικών παραγωγών για νέα προϊόντα & νέες βοηθητικές ύλες.
  • Εξεύρεση και αξιολόγηση νέων προμηθευτών ά υλών
  • Δημιουργία δεδομένων ασφαλείας προϊόντων
  • Εκπόνηση προδιαγραφών και διαδικασιών διασφάλισης ποιότητας
  • Συνεργασία με τμήματα παραγωγής και πωλήσεων.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ Χημικού
  • Εμπειρία τουλάχιστον 5 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας & Η/Υ
  • Οργανωτικές ικανότητες , μεθοδικότητα & υπευθυνότητα
  • Ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας με άτομα και ομάδες
  • Ικανότητες ορθής διαχείρισης χρόνου & επίλυσης προβλημάτων
  • Δυνατότητα εργασίας κάτω από αυστηρά χρονοδιαγράμματα και συνθήκες πίεσης

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Αποδοχές ανάλογων προσόντων και προϋπηρεσίας.
  • Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον.
  • Συνεχή εκπαίδευση και ανάπτυξη.

Related tags
JOB SUMMARY
ΧΗΜΙΚΟΣ RnD
Acharnes
a year ago
Mid-level
Full-time