For Employers
ΧΗΜΙΚΟΣ/ ΒΙΟΛΟΓΟΣ /ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ
Job post no longer accepts applications

Η φαρμακευτική εταιρεία epsilon health” ζητά να προσλάβει:

ΧΗΜΙΚΟ ΒΙΟΛΟΓΟ Ή ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟ

Για το τμήμα Regulatory Affairs

με έδρα την ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Αρμοδιότητες θέσης:

  • Υποστήριξη του Regulatory team για την εκπλήρωση των κανονιστικών υποχρεώσεων της εταιρείας προς τις αρμόδιες αρχές (έγκριση και γνωστοποίηση προϊόντων)
  • Προετοιμασία επιστημονικού – εκπαιδευτικού καθώς και προωθητικού υλικού για τα προϊόντα της εταιρείας
  • Ανάπτυξη και υποστήριξη του portofolio της εταιρείας (σε προϊόντα και συνεργασίες)

ΠΡΟΣΟΝΤΑ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ

- Πτυχίο ΑΕΙ (Χημείας, Βιολογίας, Φαρμακευτικής). Μεταπτυχιακός ή Διδακτορικός τίτλος θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

- Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας και επιθυμητή η γνώση 2ης ξένης γλώσσας

- Άριστη γνώση Η/Υ (σουίτα office) και Internet

- Δυνατότητα ταξιδιών

-  Αναπτυγμένες ικανότητες διοίκησης έργου, επαγγελματική υπευθυνότητα, επικοινωνιακές δεξιότητες και ομαδικό πνεύμα

Η εταιρεία προσφέρει:

- Συνεχή εκπαίδευση και επιμόρφωση

- Άριστες προοπτικές εξέλιξη

Αποστολή βιογραφικών και portfolio ηλεκτρονικά στο hrpersonnel@epsilon-health.gr

Μετά την συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψήφιους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές και θα αξιολογηθούν στα πλαίσια της ισότιμης μεταχείρισης.

Related tags
JOB SUMMARY
Thessaloniki
10 months ago
No experience / No degree
Full-time