For Employers
Εξυπηρέτηση Ασθενών και Προώθησης Ιατρικών Υπηρεσιών
Job post no longer accepts applications
Company logo - click to visit company page
1-15
Pharmaceutical & Health sector
AthensLocation
Athens
a year ago
Posted date
a year ago
Mid-levelMinimum level
Mid-level

Πιστοποιημένο Κέντρο Αποκατάστασης Ακοής αναζητάει άτομο για τη συμπλήρωση θέσης Εξυπηρέτησης Ασθενών και Προώθησης Ιατρικών Υπηρεσιών. Θα είστε υπέυθυνος/η για την εξυπηρετηση ασθενών και αποκατάσταση ακοής με τη χρήση ακουστικών βαρηκοΐας.

Ο ιδανικός υποψήφιος θα έχει ισχυρές διαπροσωπικές δεξιότητες για να επικοινωνεί αποτελεσματικά με τους ασθενείς και θα αποκτήσει γνώση και εξειδίκευση των μεθόδων και εργαλείων που θα χρησιμοποιούνται. Θα έχει εμπειρία εργασίας με ασθενείς όλων των ηλικιών, καθώς και θα είναι υπεύθυνος για τη διενέργεια εξετάσεων ακοής, τον προγραμματισμό και την προσαρμογή των ακουστικών βαρηκοΐας.

Ο στόχος είναι το άτομο που θα προσληφθεί να εξασφαλίσει την άριστη εξυπηρέτηση των ασθενών σχετικά με την ακουστική φροντιδα και να παρέχει συμβουλές και υποστήριξη στους ασθενείς και τις οικογένειές τους σύμφωνα με τα πρότυπα της εταιρείας.

Καθήκοντα:

  • Ενημέρωση και υποστήριξη ασθενών για τον τρόπο αποκατάστασης ακοής στα γραφεία της εταιρείας και κατ’οίκον
  • Πραγματοποίηση διαγνωστικών εξετάσεων για να προσδιορίσει τη σοβαρότητα της απώλειας ακοής ενός ασθενούς
  • Προσαρμογή και προγραμματίσμός ακουστικών βαρηκοΐας ως μέρος της διαδικασίας της αποκατάστασης
  • Εκπαίδευση και υποστήριξη στους ασθενείς σχετικά με τον τρόπο χρήσης και φροντίδας των ακουστικών τους
  • Διατήρηση λεπτομερών αρχείων του ιατρικού ιστορικού των ασθενών και των αποτελεσμάτων των εξετάσεων
  • Προγραμματίσμος ραντεβού παρακολούθησης για τον έλεγχο προόδου των ασθενών

Απαραίτητα προσόντα:

  • Τίτλος σπουδών σε ιατρικό η παραϊατρικό αντικείμενο (π.χ. Νοσηλευτική, Λογοθεραπεία, Επιστήμων Υγειάς, Τεχνολόγος Ιατρικών Οργάνων)
  • Άριστες δεξιότητες εξυπηρέτησης ασθενών
  • Ικανότητα εργασίας ανεξάρτητα και με ομάδα
  • Μεγάλη προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Εμπειρία εργασίας με ηλικιωμένους
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ και Άριστη γνώση MS Office

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus αποδοτικότητας
  • Μέσο μετακίνησης
  • Διαρκής και εξειδικευμένη εκπαίδευση
  • Πενθήμερη εργασία
  • Ευχάριστο και φιλικό περιβάλλον
Related tags
JOB SUMMARY
Athens
a year ago
Mid-level
Full-time