For Employers
Ref:SEC-ENA
Υπάλληλος Γραφείου – Γραμματέας
Job post no longer accepts applications

Καθήκοντα:

  • Υποδοχή, διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων- κλείσιμο ραντεβού, επιβεβαίωση προγράμματος σε καθημερινή βάση
  • Διαχείριση ιατρικών εγγράφων (γνωματεύσεις) και αρχείων
  • Διαχείριση οικονομικών θεμάτων-εκτύπωση αποδείξεων
  • Συντονισμός προσωπικού

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Θετική προσωπικότητα
  • Ικανότητα προτεραιότητας, οργάνωσης, ομαδικής συνεργασίας και πολλαπλών δεξιοτήτων (multitasking)
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και προγραμμάτων επεξεργασίας κειμένου
  • Καλή γνώση Αγγλικών

Προσφέρουμε:

  • Καλές αποδοχές
  • Άμεση πρόσληψη
  • Πλήρης απασχόληση, αορίστου χρόνου, Δευτέρα-Παρασκευή, ωράριο 12:00-20:00
  • Ευχάριστο και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να στείλουν βιογραφικό σημείωμα στο e-mail: info@e-n-a.gr

Related tags
JOB SUMMARY
Chalandri
2 months ago
Mid-level
Full-time