For Employers
Ref:MARKGDCH
Graphic Designer
Job post no longer accepts applications

Η αλυσίδα σουπερμάρκετ Δ. Θανόπουλος Α.Ε. στα Βόρεια Προάστια, το μοναδικό supermarket με ιστορία και εμπειρία 145 χρόνων επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της:

Η θέση θα αναφέρεται στον Διευθυντή Marketing και οι κύριες αρμοδιότητες της θέσης θα περιλαμβάνουν:

Αρμοδιότητες:

  • Την δημιουργία εντύπων, καταχωρήσεων και υλικού εταιρικής ταυτότητας
  • Την δημιουργία εικαστικών για το e-shop, από την φάση της δημιουργίας έως και την εφαρμογή
  • Την δημιουργία φυλλαδίων, newsletters, βίντεο
  • Την δημιουργία διαδικτυακών και παραδοσιακών διαφημιστικών καμπανιών, από την φάση της δημιουργίας έως και την ολοκλήρωση τους
  • Συνεργασία με εκτυπωτικές εταιρείες και εξωτερικούς συνεργάτες
  • Παρουσίαση προτάσεων & ιδεών για τον τομέα ευθύνης και παρακολούθηση των εξελίξεων στον δημιουργικό σχεδιασμό

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Δίπλωμα γραφιστικής
  • Άριστη και επίκαιρη γνώση όλων των λογισμικών του χώρου όπως Photoshop, InDesign, Illustrator
  • Πολύ καλή γνώση MS-Office
  • Ικανότητα ομαδικής εργασίας
  • Ικανότητα αποτελεσματικής επικοινωνίας
  • Ικανότητα εργασίας κάτω από απαιτητικές συνθήκες
  • Προϋπηρεσία σε κλάδο λιανικής / καταναλωτικών προϊόντων θα εκτιμηθεί
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών

Απαιτούμενες Δεξιότητες:

  • Ανάπτυξη πρωτοβουλιών και επίλυση προβλημάτων
  • Δημιουργικότητα
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα
  • Άριστη διαχείριση χρόνου και ιεράρχηση προτεραιοτήτων
  • Ικανότητα επικοινωνίας και ομαδικής εργασίας
  • Κριτική και αναλυτική σκέψη
  • Άριστες δεξιότητες επικοινωνίας και συνεργασίας
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Επαγγελματική ηθική και ακεραιότητα
  • Δυναμικός και ευχάριστος χαρακτήρας

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ικανοποιητικές αποδοχές
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης
Related tags
JOB SUMMARY
Nea Erythraia
a year ago
Mid-level
Full-time