For Employers
Junior Marketing & Sales
Job post no longer accepts applications

Είμαστε πρωτοπόροι στον χώρο του Marketing και των Πωλήσεων, αντιπροσωπεύοντας κορυφαίες παγκόσμιες εταιρίες. Βρισκόμαστε στον Πειραιά, προσφέροντας άμεση πρόβαση από τα μέσα μαζικής μεταφοράς.

Αρμοδιότητες:

  • Συλλογή δεδομένων μέσω έρευνας αγοράς
  • Παροχή υψηλού επιπέδου Customer Service
  • Συμμετοχή στον σχεδιασμό και την υλοποίηση διαφημιστικών εκστρατειών
  • Ενεργός συμμετοχή στις διαδικασίες πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο στον τομέα του Marketing ή των Οικονομικών (θα εκτιμηθεί ως προσόν)
  • Πάθος για την εργασία και ενθουσιασμός
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Άμεση διαθεσιμότητα

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών και δυνατότητα Bonus
  • Πλήρης και συνεχής εκπαίδευση
  • Φιλικό και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Ίσες δυνατότητες εξέλιξης σε υψηλότερες θέσεις

Η θέση δεν περιλαμβάνει τηλεφωνικές πωλήσεις, πώληση σε καταστήματα, ή Digital Marketing, καθώς η εκπροσώπηση γίνεται face to face.

Αν θέλετε να είστε μέλος μιας ομάδας που επενδύει στην προσωπική ανάπτυξη, στείλτε μας το βιογραφικό σας σήμερα!

Related tags
JOB SUMMARY
Piraeus
a month ago
No experience / No degree
Full-time / Part-time