For Employers
IT Administrator
12 days ago
Posted date
12 days ago
ITJob category
IT

 Η Loulis Food Ingredients, Βιομηχανία παραγωγής αλεύρων και πρώτων υλών αρτοποιίας - ζαχαροπλαστικής, επιθυμεί να προσλάβει IT Administrator για εργασία στο τμήμα ΙΤ,στην περιοχή του Κερατσινίου, Αττικής.

Ο/Η ιδανικός υποψήφιος/α θα έχει την ευκαιρία να ενταχθεί στην ομάδα μας, σε ένα ταχύτητα εξελισσόμενο και ανταγωνιστικό περιβάλλον.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση των συστημάτων και του δικτύου υπολογιστών
  • Υποστήριξη και συντήρηση υπηρεσιών δικτύου, συμπεριλαμβανομένων των εφαρμογών, server και των εργαλείων ασφαλείας
  • Διαχείριση CRM & ERP συστημάτων
  • Επίλυση προβλημάτων υπολογιστών και δικτύων
  • Εφαρμογή πολιτικών ασφαλείας και διαδικασιών για τη διατήρηση της ασφάλειας των πληροφοριών
  • Υποστήριξη των χρηστών και επίλυση προβλημάτων χρηστών
  • Εκπαίδευση χρηστών σχετικά με τη χρήση τεχνολογικών εργαλείων

Επιθυμητά προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ /ΤΕΙ Πληροφορικής
  • Σχετική προϋπηρεσία 1 με 3 έτη σε οργανωμένο τμήμα ΙΤ
  • Γνώση Windows 10 & Windows 11
  • Γνώση Windows Server
  • Γνώση Virtualization Technologies
  • Γνώση διαχείρισης Windows Servers & Back up
  • Δεξιότητες επίλυσης προβλημάτων και επικοινωνίας
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας

Παρέχεται

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πακέτο ιδιωτικής ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης
  • Συνεχής εκπαίδευση και δυνατότητες ανάπτυξης

Παρακαλούμε αποστείλετε το Βιογραφικό σας Σημείωμα αναφέροντας τον αντίστοιχο κωδικό θέσης  ή στο fax: 210 40 90 150.

Στην Loulis Food Ingredients θα ενταχθείτε ως μέλος της εταιρείας μας, η οποία σέβεται τη διαφορετικότητα, προσφέροντας ίσες ευκαιρίες σε όλους, ανεξαρτήτως θρησκείας ηλικίας, εθνικότητας,  φύλου ή κουλτούρας.

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια προς όλα τα βιογραφικά. Η εταιρεία θα επικοινωνήσει μόνο με τους /τις υποψηφίους/υποψήφιες που τα βιογραφικά πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα και κριτήρια

Related tags
JOB SUMMARY
Keratsini
12 days ago
Entry / Junior
Full-time