For Employers
ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΠΟΙΗΣΗΣ - ERP/CRM CONSULTANT
Company logo - click to visit company page
Software Vendor & Information Technology
DafniLocation
Dafni
11 days ago
Posted date
11 days ago
Mid-levelMinimum level
Mid-level
ITJob category
IT

Η Docusys , 30 χρόνια κορυφαία εταιρεία στον τομέα της τεχνολογίας, αναζητά έναν έμπειρο παραμετροποιητή - σύμβουλο μηχανογράφησης Entersoft  ή/και Softone για να ενταχθεί στην ομάδα της.

Kύρια καθήκοντα/ευθύνες:

Υλοποίηση, προσαρμογή και εκπαίδευση των προγραμμάτων των 2 εταιρειών ανάλογα με τις ανάγκες των πελατών.

Διαχείριση καθημερινών εργασιών υποστήριξης και συντήρησης των λειτουργιών του προγράμματος.

Υποστήριξη και διαχείριση τεχνικών προβλημάτων.

Παροχή υποστήριξης μετά την υλοποίηση και υπηρεσίες συντήρηση.

Συμμετοχή σε ομαδικά project με τελικό στόχο την ακριβή και έγκαιρη παράδοση έργου.

Συνεργασία με την ομάδα πωλήσεων για την παροχή λύσεων στους πελάτες.

Απαιτούμενα/επιθυμητά προσόντα:

Πτυχίο πληροφορικής ή σε σχετικό πεδίο.

Γνώση και εξειδίκευση στην εγκατάσταση ,προσαρμογή και εκπαίδευση στα προϊόντα της Entersoft ή/και Softone.