For Employers
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΧΗΜΕΙΟΥ
Job post no longer accepts applications
a year ago
Posted date
a year ago
Mid-levelMinimum level
Mid-level

Βιομηχανία Μονωτικών και Χημικών προϊόντων με έδρα τον Ασπρόπυργο Αττικής επιθυμεί να προσλάβει άμεσα:

ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΧΗΜΕΙΟΥ

Η θέση αναφέρεται στη Διεύθυνση Χημείου

Αρμοδιότητες:

  • Έρευνα και ανάπτυξη νέων προϊόντων
  • Βελτιστοποίηση υφιστάμενων προϊόντων
  • Ποιοτικός έλεγχος παραγωγής και πρώτων υλών.

Απαραίτητα προσόντα :

ΧΗΜΙΚΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ή ΧΗΜΙΚΟ ή παρεμφερή ειδικότητα.

  • Απόφοιτος ΑΕΙ,AΤΕΙ.
  • Άδεια οδήγησης Ι.Χ.
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση MS OFFICE (Word, Excel)
  • Η εμπειρία στα πολυουρεθανικά υλικά θεωρείται επιπλέον προσόν
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Η εταιρεία προσφέρει ελκυστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων, ιδιωτική ασφάλιση, συνεχή εκπαίδευση, δημιουργικό περιβάλλον εργασίας και καλές ευκαιρίες για προσωπική και επαγγελματική ανάπτυξη σε έναν τάχιστα αναπτυσσόμενο χώρο.

Related tags
JOB SUMMARY
Aspropyrgos
a year ago
Mid-level
Full-time