For Employers
ΙΤ SUPPORT
Job post no longer accepts applications
AthensLocation
Athens
a year ago
Posted date
a year ago
Mid-levelMinimum level
Mid-level

Μεγάλη Δικηγορική Εταιρεία, με λειτουργία άνω των 40 ετών και παρουσία σε Αθήνα , Θεσσαλονίκη και Κύπρο, επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της IT Support .

Αρμοδιότητες

  • Υποστήριξη στα πληροφοριακά συστήματα και δίκτυα της εταιρείας
  • Ελεγχος του data center (servers κλπ) για την διασφάλιση της σωστής λειτουργία τους
  • Αποκατάσταση βλαβών και επίλυση προβλημάτων
  • Συντήρηση του μηχανογραφικού εξοπλισμού

Απαραίτητα προσόντα

  • Απαραίτητο το πτυχίο ΑΕΙ/TEI Πληροφορικής
  • Απαραίτητη η προϋπηρεσία 1 έτος σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση εφαρμογών MS Office

Προσφέρονται

  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ανταγωνιστική μηνιαία ανταμοιβή/ανάλογη με τα προσόντα του υποψηφίου
  • Συμμετοχή σε πρόγραμμα ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης

Related tags
JOB SUMMARY
ΙΤ SUPPORT
Athens
a year ago
Mid-level
Full-time