For Employers
operation support specialist
Job post no longer accepts applications

Η Εταιρία INVICTA EE ΖΗΤΑ ΝΑ ΠΡΟΣΛΑΒΕΙ ΑΜΕΣΑ

OPERATION SUPPORT SPECIALIST

Απαραίτητα προσόντα

  • WEBSITE χειριστής με εμπειρία σε ERP, WMS και άλλα μηχανογραφικά συστήματα
  • Εμπειρία στο REPORTING
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Άριστος χρήστης Microsoft excel - power point
  • Επικοινωνιακός χαρακτήρας με ομαδικό πνεύμα , δυνατότητα αντιμετώπισης προβλημάτων

Καθήκοντα Θέσης

  • Επικοινωνία με προμηθευτές
  • Καταγραφή προβλημάτων στα μηχανογραφικά συστήματα και επικοινωνία με τις εταιρίες μηχανογράφησης για βελτιώσεις και επιδιορθώσεις.
  • Εκπαίδευση του προσωπικού της εταιρίας στη χρήση εφαρμογών.
  • Παραμετροποίηση εφαρμογών σε Η/Υ, PDA και κινητά τηλέφωνα
  • ΕXPORT δεδομένων από το σύστημα και επεξεργασία για REPORTING
  • Καταχώρηση δεδομένων σε ERP σύστημα/ADMIN PANEL ιστοσελίδων π.χ άνοιγμα κωδικών προϊόντων, εισαγωγή περιγραφών και φόρτωμα φωτογραφιών καθώς και καταχώρηση BARCODE.

Τόπος εργασίας Περιστέρι

Ωράριο 8ωρη απασχόληση

Προσφέρονται

Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών - παροχών , καθώς  και αυτοκίνητο

Related tags
JOB SUMMARY
Peristeri
a year ago
Senior
Full-time