For Employers
Customer Sales Representative
Job post no longer accepts applications
Company logo - click to visit company page
1-15
Software Vendor & Information Technology
a month ago
Posted date
a month ago
Mid-levelMinimum level
Mid-level

Η Prognosi ιδρύθηκε το 2001 προσφέροντας άρτιες και ολοκληρωμένες λύσεις μηχανοργάνωσης για χώρους εστίασης και λιανικής. Σχεδιάζουμε και παράγουμε λογισμικό υψηλής ποιότητας που αποσκοπεί στη βελτίωση της λειτουργικότητας κάθε επιχείρησης, καλύπτοντας όλο το φάσμα των δραστηριοτήτων της. Περισσότερες πληροφορίες και πλήρη περιγραφή των υπηρεσιών μας μπορείτε να δείτε στο site μας: https://quicklypos.com/el/index.html

Η Prognosi αναζητά υποψήφιο/υποψήφια για τη θέση Customer Sales representative σύμφωνα με:

Κύρια Καθήκοντα:

  • Yποστήριξη πωλήσεων εσωτερικού και εξωτερικού
  • Τήρηση αρχείου (φυσικού και ηλεκτρονικού)
  • Σύνταξη προσφορών έπειτα από αναγνώριση αναγκών του πελάτη
  • Διαχείρηση υπάρχοντος πελατολογίου και δημιουργία νέου
  • Δυνατότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Διαχείρηση τηλεφωνικού κέντρου

Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών κατ’ ελάχιστο σε ανάλογη θέση (σε αντίστοιχο κλάδο θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν)
  • Άριστη γνώση Windows, MS-Office
  • Άριστη γνώση Αγγλικής και Ελληνικής γλώσσας
  • Επιθυμητή κατοχή πτυχίου ΑΕΙ ή κολεγίου σε τμήμα Θετικών επιστημών ή Διοίκησης Επιχειρήσεων
  • Επιθυμητή γνώση λειτουργίας και χειρισμού ERP

Δεξιότητες

  • Αξιοπιστία, υπευθυνότητα, επαγγελματισμός και προσανατολισμός στο αποτέλεσμα
  • Ανάληψη πρωτοβουλιών και ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες διαχείρισης πελατών / προμηθευτών
  • Προσαρμοστικότητα, προθυμία, συνέπεια και ομαδικό πνεύμα εργασίας με άλλα τμήματα της εταιρείας
  • Δημιουργικό πνεύμα και διάθεση για συνεχή βελτίωση και εκπαίδευση

Παροχές

  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα ευχάριστο περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση και υποστήριξη
  • Σταθερή και μόνιμη απασχόληση

Θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα για όλα τα βιογραφικά.

Αποστολή βιογραφικών στο prognosi.jobs@gmail.com

Related tags
JOB SUMMARY
Agia Paraskevi
a month ago
Mid-level
Full-time