For Employers
Junior Sous Chef
PylosLocation
Pylos
17 days ago
Posted date
17 days ago
Mid-levelMinimum level
Mid-level

Ο βραβευμένος Chef Μιχάλης Νουρλόγλου, με συνεργασίες στην Ελλάδα και το εξωτερικό, αναζητά ταλαντούχα άτομα για να στελεχώσει την ομάδα του στο το εστιατόριο Santorre που βρίσκεται στην AGORA του W Costa Navarino στην Μεσσηνία:

 Απαιτούμενα προσόντα

  • Επαγγελματική εμπειρία σε παρόμοιες θέσεις
  • Πνεύμα συνεργασίας σε ένα δυναμικό περιβάλλον
  • Ενθουσιασμός για την παροχή υψηλής ποιότητας υπηρεσιών
  • Oργάνωση και ευελιξία
  • Γνώση της αγγλικής γλώσσας θα εκτιμηθεί

 Βασικές Αρμοδιότητες

  • Προετοιμασία του χώρου εργασίας
  • Μise en place
  • Τήρηση των κανόνων υγιεινής
  • Ικανότητα εργασίας σε περιβάλλον με γρήγορους ρυθμούς
  • Παροχή υψηλής ποιότητας υπηρεσιών
  • Συνεργασία με την ομάδα της κουζίνας για την επίτευξη των κοινών στόχων

 Προσφέρουμε

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές βάση προσόντων
  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Πλήρης ασφαλιστική κάλυψη
  • Διαμονή
  • Διατροφή
  • Ευκαιρίες εξέλιξης στον συγκεκριμένο κλάδο, καθώς πιστεύουμε πραγματικά στην προώθηση ταλέντων μέσα από την ομάδα
  • Δυνατότητα συνεργασίας μετά την θερινή περίοδο σε άλλα εστιατόρια συνεργασίας του chef

Αν θέλεις να γίνεις μέλος της ομάδας μας και να ζήσεις μια μοναδική επαγγελματική εμπειρία σε ένα από τα πιο αναγνωρισμένα ξενοδοχεία, στείλε μας το βιογραφικό σου σήμερα!

Related tags
JOB SUMMARY
Pylos
17 days ago
Mid-level
Seasonal