For Employers
Host / hostess
13 days ago
Posted date
13 days ago
Mid-levelMinimum level
Mid-level

Νέο project στο Αιγαίο.

Απαραίτητα προσόντα:
- Κατ’ ελάχιστον διετής εμπειρία σε ανάλογα εστιατόρια ή ξενοδοχεία 5 αστέρων
- Άριστη γνώση αγγλικών, γνώση δεύτερης γλώσσας θα εκτιμηθεί
- Γνώση software διαχείρισης κρατήσεων
- Γνώση Η/Υ
- Επικοινωνιακός, δυναμικός και ευχάριστος χαρακτήρας

Αρμοδιότητες:
- Καλωσόρισμα πελατών στον χώρο του εστιατορίου
- Καταγραφή, διαχείριση και συντονισμός των κρατήσεων
- Άριστη γνώση και παρουσίαση στους πελάτες της φιλοσοφίας του εστιατορίου
- Διατήρηση των κανονισμών υγιεινής και ασφάλειας του τμήματος
- Δημιουργία αρμονικού περιβάλλοντος μεταξύ του προσωπικού του εστιατορίου

Παροχές:
- Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα εξελισσόμενο περιβάλλον
- Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών βάση προσόντων
- Προοπτικές ανέλιξης
- Παροχή διαμονής
- Παροχή γεύματος
- Κάλυψη εξόδων μετακίνησης

Related tags
JOB SUMMARY
Antiparos
13 days ago
Mid-level
Seasonal