For Employers
Assistant waiter / waitress - Αντίπαρος
13 days ago
Posted date
13 days ago
Mid-levelMinimum level
Mid-level

Το εστιατόριο Cookoovaya, που συμπεριλαμβάνεται τα τελευταία επτά χρόνια στη λίστα με τα προτεινόμενα εστιατόρια του οδηγού Michelin, αναζητά συνεργάτες για το νέο εστιατόριο Cookoovaya στην Αντίπαρο. Ο chef - ιδιοκτήτης Περικλής Κοσκινάς, μαγειρεύει με μέτρο και αφαίρεση, με φρέσκα τοπικά προϊόντα και κέντρο την απλότητα και την ισορροπία.

Απαραίτητα προσόντα:
- Πτυχίο τουριστικών επαγγελμάτων
- Κατ’ ελάχιστον μονοετή εμπειρία σε ανάλογα εστιατόρια ή ξενοδοχεία 5 αστέρων
- Άριστη γνώση Αγγλικών, γνώση δεύτερης γλώσσας θα εκτιμηθεί

Αρμοδιότητες:
- Εξυπηρέτηση σύμφωνα με τα πρότυπα του εστιατορίου με σκοπό την φιλοξενία των επισκεπτών
- Τακτοποίηση του τομέα εργασίας του, διατήρηση των τραπεζιών σύμφωνα με τα πρότυπα του εστιατορίου
- Συμμόρφωση με τους κανονισμούς υγιεινής και ασφάλειας του τμήματος
- Δημιουργία αρμονικού περιβάλλοντος μεταξύ του προσωπικού του εστιατορίου

Παροχές:
- Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα εξελισσόμενο περιβάλλον
- Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών βάση προσόντων
- Προοπτικές ανέλιξης
- Παροχή διαμονής
- Παροχή γεύματος
- Κάλυψη εξόδων μετακίνησης

Related tags
JOB SUMMARY
Antiparos
13 days ago
Mid-level
Seasonal