For Employers
Barista
Job post no longer accepts applications
AthensLocation
Athens
2 months ago
Posted date

Ο ελληνικός όμιλος Φούρνος Βενέτη, πρωτοπόρος στον κλάδο της αρτοποιίας, της ζαχαροπλαστικής και του café, αναζητά

Barista για τα καταστήματα στην Αττική

Αρμοδιότητες

  • Παραγωγή ροφημάτων σύμφωνα με τις προδιαγραφές της εταιρίας
  • Διερεύνηση αναγκών των πελατών και πρόταση προϊόντων σύμφωνα με αυτές
  • Εξασφάλιση ποιοτικής εξυπηρέτησης και άρτιων υπηρεσιών προς τους καταναλωτές
  • Φροντίδα τήρησης κανόνων υγιεινής και ασφάλειας στους χώρους του πωλητηρίου

Απαραίτητα προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση αγγλικών ή και άλλης ξένης γλώσσας
  • Κάτοχος πιστοποιητικού υγείας για εργασία σε χώρους υγειονομικού ενδιαφέροντος

Επιθυμητά προσόντα

  • Πνεύμα συνεργασίας και συναδελφικότητας
  • Επαγγελματισμός και υπευθυνότητα

Η εταιρία προσφέρει

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση
  • Εκπαίδευση
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης
Related tags
JOB SUMMARY
Barista
Athens
Entry / Junior
Full-time