For Employers
Αρχιτέκτονας ή Πολιτικός Μηχανικός / Τμήμα Μελετών Εφαρμογής
Job post no longer accepts applications

Μηχανικοί για τη στελέχωση του τμήματος μελετών εφαρμογής της εταιρίας.

Καθήκοντα:

Εκπόνηση μελετών εφαρμογής και σύνταξη τευχών δημοπράτησης

Απαραίτητα προσόντα

  • Διπλωματούχος/Πτυχιούχος Αρχιτέκτονας ή Πολιτικός Μηχανικός
  • Εμπειρία στη σύνταξη μελετών εφαρμογής, κατασκευαστικών σχεδίων και λεπτομερειών
  • Εμπειρία στη σύνταξη τευχών δημοπράτησης, προμετρήσεων
  • Άριστη γνώση Autocad, MS Office

Επιθυμητά προσόντα τα οποία θα συνεκτιμηθούν αλλά όχι απαραίτητα είναι η κατασκευαστική εμπειρία, η εμπειρία σε κοστολογήσεις τεχνικών έργων και η γνώση πολεοδομικής νομοθεσίας και προγραμμάτων ΒΙΜ.

Δεξιότητες:

  • Ικανότητα οργάνωσης, μεθοδικότητα, αναλυτική σκέψη και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Προσαρμοστικότητα, ευελιξία
  • Εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών και καλές επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ικανότητα λειτουργίας υπό χρονική πίεση

Παροχές:

  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Πλήρης απασχόληση με ασφαλιστική κάλυψη
  • Διαρκής εκπαίδευση
Related tags
JOB SUMMARY
Thessaloniki
a year ago
Mid-level
Full-time